Disclamer

DISCLAIMER (zrzeczenie się odpowiedzialności) – proszę przeczytać koniecznie

Nie jestem lekarzem, naturopatą ani farmaceutą. Z zawodu jestem grafikiem komputerowym i osobą, która zmuszona była poszukiwać alternatywnych metod zdrowienia. Za sprawą moich chronicznych przypadłości zostałem wciągnięty w niesamowity świat ciekawych i zapomnianych metod zdrowienia, dzięki którym poradziłem sobie z moimi chorobami, które ciągnęły się od lat. Chciałbym podzielić się z resztą świata wiedzą, którą zdobywałem przez lata. Chciałem stworzyć coś w rodzaju kompendium wiedzy, którą posiadłem i jeżeli pomoże to w jakikolwiek sposób choć jednej osobie to będę bardzo szczęśliwy.

Nie twierdzę, że jakiekolwiek opisy i metody zaprezentowane na moim blogu leczą jakiekolwiek choroby. Nie namawiam do ich stosowania. Nie doradzam nikomu rezygnacji z konsultacji lekarskich w razie choroby lub innego problemu medycznego.

Odnosząc się do odzyskiwania zdrowia i korzystając z prawa do głoszenia własnych poglądów, prezentuję różne sposoby przywrócenia zdrowia, jakie wydają mi się skuteczne, oraz moje subiektywne doświadczenia, odczucia i opinie w tej dziedzinie. Nie mogą być one traktowane jako zamiennik konsultacji lekarskich, ale mogą być dla chętnych przedmiotami, podstawą osobistych eksperymentów na drodze do odzyskania zdrowia.

Obdarzeni jesteśmy intuicją, wolną wolą, prawem do podejmowania decyzji w kwestiach dotyczących naszego zdrowia i prawem wyboru informacji. Blog ten proponuję traktować jako miejsce rozwijania ciekawostek prozdrowotnych.

Poglądy autora na sposoby odzyskiwania zdrowia przedstawione na blogu nie reprezentują poglądów i opinii lekarzy, farmaceutów ani innych przedstawicieli medycyny akademickiej. Autor nie ponosi odpowiedzialności za to, w jaki sposób zawarte tu informacje zostaną odebrane lub wykorzystane.

Nie namawiam Cię do niczego, cokolwiek robisz wykorzystując treści zawarte tutaj, robisz z własnej woli i na własną odpowiedzialność. W razie wątpliwości postępuj zgodnie z własnymi przekonaniami, bądź skontaktuj się ze specjalistą.